Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Girişimci Koçluğu

İstikamet Hızdan Önemlidir

Bizi Takip Edin :

Girişimci Koçluğu

Kategoriler:
Yorumlar:

Girişimci Koçluğu

Bir fikri olan ve işletme kurmak isteyen ya da halen devam eden işini büyütmeyi amaçlayan kişilere verilen koçluk hizmetidir.

ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu’nun 2019 verilerine göre, işletmelerin yaklaşık %20’si açıldıktan sonra ilk 2 yıl, %45’i ilk 5 yıl ve %65’i ilk 10 yıl içinde kapanıyor. Açılan işletmelerin yalnızca %25’i 15 yıl veya daha uzun süre faaliyetine devam ediyor. Türkiye’de de durum çok farklı değil. Ekonomik resimdeki etkinlikleri büyük olmasına rağmen, bu şirketlerin küçük bir bölümü üçüncü kuşağa aktarılabiliyor. Aile şirketlerinin üçüncü kuşağa ulaşma oranı %15-20 civarında, ortalama ömürleri ise 25-30 yıl.

Bu rakamlardan iyi bir fikir kadar iyi bir iş modeli ve iyi bir operasyona da ihtiyaç olduğunu anlıyoruz. Girişimci koçlarımız, bir iş fikri olan herkese iş modelini geliştirme ve uygulama sürecinde yol arkadaşlığı yapar.

Girişimci koçluğu hizmeti alarak iş fikrinizin önce uygulanabilir bir iş planına daha sonra güncel veya inovatif bir iş modeline dönüşmesini sağlayabilirsiniz. İletişim ve sosyal becerilerinizi artırır, güçlü ve geliştirilmesi gereken yanlarınızı öğrenirsiniz. Satış ve pazarlama teknikerinizi kurgular, yönetimsel yetkinliklerinizi artırabilirsiniz.

Başvuru Formu


Eğitimi hangi tarihte yapmayı düşünüyorsunuz ?:
[recaptcha]

Yorumlar

0 Rated 0 out of 0 Ratings
5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 stars 0