Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

İstikamet Hızdan Önemlidir

Bizi Takip Edin :

Image Alt

Neden 7 Zone?

Neden 7 Zone? ÇÜNKÜ;

İnsana inanırız. İnsana rağmen ilerleme sağlanamayacağını, insanla birlikte her zorun başarılabileceğini biliriz. Bireylerin tam ve bütün olduğuna yürekten kaniyiz.
Deneyimimiz, başarının bütüne bakarken detayları gözden kaçırmamakta yattığını öğretti. Bu sebeple gerek bireysel gerekse kurumsal hizmetlerimizde, büyük resme detayları da sorgulayarak bakarız.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük

Dürüstlük ve iş ahlâkına uygun davranmak, yapacağımız tüm işlerde dikkate aldığımız ilk kriter. Biliriz ki tarih boyunca hesapsız takip edilenler ancak dürüst ve adil insanlar olmuştur. Ne pahasına olursa olsun başarılı olmayı tercih etmiyoruz. Dürüst ve ahlâklı kalarak başarı elde etmek bizim için çok daha kıymetli.

Saygı

Müşterilerimizin değerleri, hassasiyetleri ve mahremiyetleri kırmızı çizgimizdir. Bunları dikkate ve emniyete almadan elde edilecek hiçbir sonucun bizim için önemi yoktur.

Çözüm Odaklılık

Yüzümüz her zaman çözüme dönüktür. Farklı bakış açıları ile meseleyi analiz etmeye, anlamaya ve çözmeye çalışırız. Herhangi bir iş, olay ya da olgunun kendi başına etkisi yerine bunların birbiri ve sistemin bütünü ile etkileşimini anlamaya çalışırız. Semptomlarla değil problemin esas kaynağı ile uğraşırız.

Sadelik

“Ne kadar karmaşıksa o kadar değerlidir.” Bu anlayış iş dünyasını ele geçirmiş durumda. Oysa önemli şeyler, önemle sadeleştirilmesi gereken şeylerdir. Karmaşıklık yüksek bilgi barındırabilir. Ama sadelikte bilgi, deneyim ve ustalıktan imbiklenmiş deha vardır. Karmaşıklığı sevmeyiz. İş, süreç ve yapıları kolay anlaşılıp uygulanacak şekilde tasarlarken aynı zamanda sürekli gelişim ve ihtiyaç halinde değişime imkân tanıyan sistemler inşa ederiz.

Sürdürülebilir Gelişim

Bir şey yapılıyorsa, mümkün olan en iyi standartta yapılmayı hak ediyordur. Müşterilerimizin memnuniyeti ne kadar yüksek olursa olsun “iyinin rakibi daha iyidir” deriz. Kendimizi sürekli geliştirir, müşterilerimiz için de sürekli gelişimi esas alırız.

FELSEFEMİZ

Kurumların en kıymetli yatırımı, en büyük sermayesi ve en önemli kuvvet çarpanı olan insana ve insandan başlayarak topluma sürekli fayda sağlamak, temel çalışma felsefemizi oluşturur. Bunun için çoğu işi vasat yapmayı değil, yalnız bildiğimiz işi çok iyi yapmayı tercih ederiz.

MİSYONUMUZ

Birey ve kurumların içinde bulunduğu karmaşık ortamı netleştirmek, basitleştirmek ve ihtiyaç duydukları yönde onları geliştirmektir.

VİZYONUMUZ

Çalıştığımız müşterilere en üst düzeyde değer katarken aynı zamanda İç Anadolu Bölgesi’nin en çok tercih edilen ve örnek alınan eğitim, koçluk ve danışmanlık şirketi olmaktır.