Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Aile-Ebeveyn Koçluğu

İstikamet Hızdan Önemlidir

Bizi Takip Edin :

Aile-Ebeveyn Koçluğu

Kategoriler:
Yorumlar:

Aile-Ebeveyn Koçluğu

Anne babanın birbiri ve çocukları ile kuracakları ilişkinin dengeli, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamak için verilir.

Ebeveyn koçlarımız, karşılıklı saygı-sevgi, anlayış içinde, mutlu ve sağlıklı ilişkilerin kurulması veya var olan ilişkilerin olumlu yönde geliştirilmesini hedefler.

İyi anne baba olmak için binlerce kitap olsa da her anne, her baba ve her çocuk birbirinden farklı mizaç ve kişiliğe sahip. Anne-baba, aile olmanın bir okulu ya da reçetesi yok. Steril ebeveyn, kuralcı ebeveyn, demokrat ebeveyn, liberal ebeveyn, katı ebeveyn, disiplinli ebeveyn, çocuğu ile arkadaş ebeveyn… Bunların hangisi doğru? Sağlıklı ilişki ancak kendi koşulları ve dinamiği içinde kurulabilir.

Aile ve ebeveyn koçluğu, tesis ettiğiniz ilişkinin üzerine oturduğu ortamı, sevgi, saygı, anlayış, değer verme, değer görme, kendini rahatça ifade edebilme ve sağlıklı iletişim kriterlerine göre analiz etmenize imkân sağlar. Kendinizi ve ailenizi daha iyi tanıma fırsatı bulursunuz. Nesiller ve düşünceler arası mesafeyi azaltır, onları daha iyi anlamaya başlarsınız. Sevgi ve saygı dilini daha etkin ve açık kullanabilirsiniz.

Mutlu yuvanız ve onun geleceğine yapacağınız en kıymetli yatırım aile-ebeveyn koçluğudur.

Başvuru Formu


Eğitimi hangi tarihte yapmayı düşünüyorsunuz ?:
[recaptcha]

Yorumlar

0 Rated 0 out of 0 Ratings
5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 stars 0