Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Takım Koçluğu

İstikamet Hızdan Önemlidir

Bizi Takip Edin :

Takım Koçluğu

Kategoriler:
Yorumlar:

Takım Koçluğu

Kurumlardaki takımların ekip ruhunu ve performansını artırmak için kullanılır. Takım koçluğu hizmetini, bir insan grubunu takıma dönüştürmek isteyen yönetici veya yönetici adaylarına vermekteyiz.

Takım koçluğu aldıktan sonra, farklı kişilik tiplerinin bir arada uyum içinde çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Çok değişik mizaç, kişilik ve değerlerin bir ayrışma ve dezavantaj sebebi değil aksine bir zenginlik ve fırsat olduğunu görürsünüz.

Bireylerin hedefleri ile kurumun hedefi arasında bağlantı kurarak hedef odaklı yol haritası oluşturabilirsiniz. Takımın güçlü ve geliştirilmeye ihtiyaç duyan yönlerini net bir şekilde analiz eder ve bir gelişim planı hazırlayabilirsiniz. Takım içi rol, sorumluluk ve yetki paylaşımını daha net görür bunlarla hedefler arasında ilişki kurabilirsiniz.

Takımın enerjisinin, bireylerin enerjilerinin toplamından daha fazla olduğunu ve bunu sürdürme yollarını anlayabilirsiniz. Takım içi tutarlılık ve disiplini sağlarsınız. İletişim kaza ve gürültülerinin önüne geçebilirsiniz. Zaman, stres, kriz ve toplantı yönetimi konularında olası problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Başvuru Formu


Eğitimi hangi tarihte yapmayı düşünüyorsunuz ?:
[recaptcha]

Yorumlar

0 Rated 0 out of 0 Ratings
5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 stars 0