Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Performans ve Kariyer Koçluğu

İstikamet Hızdan Önemlidir

Bizi Takip Edin :

Performans ve Kariyer Koçluğu

Kategoriler:
Yorumlar:

Performans ve Kariyer Koçluğu

Çalışanların verimini artırmak ve halen çalıştıkları işin kendilerine uygun olup olmadığını sorgulamak için performans ve kariyer koçluğu hizmeti verilir.

Kariyerinizin başında ya da herhangi bir yerinde hatta geç kariyer planları yapıyorsanız, performans ve kariyer koçluğu tam size göre.

İş yaşamınızdaki istek, ihtiyaç ve hedeflerinizi objektif bir gözle ortaya çıkarmanızı sağlıyor, bu hedefe ulaşmak için gerekli stratejiyi tasarlamanıza yardım ediyoruz.

İş yaşamında ulaşmak istediğiniz noktaya gidebilmeniz için metodolojik çalışmak önemlidir. Bunun için gerçekte neyi isteyip neyi istemediğinizi, ihtiyacınız olan yetkinlik ve yetenekleri ve temel stratejinizi belirlemek için performans ve kariyer koçluğu tam size göre bir süreç. Yeni bir bakış açısı kazandırırken aynı zamanda resmi büyük çerçevede ve uzun erimli görmenizi de sağlar.

İş değiştirmek istiyor, çalıştığınız kurumda adım atmakta zorlanıyor, performansınızı yükseltmek istiyor, iş tatmininde ya da meslektaşlarınız ile ilişkilerde tıkanıklık yaşıyor ama adım atmakta da zorlanıyorsanız performans ve kariyer koçlarımız size çok iyi bir yol arkadaşı olacaktır.

Başvuru Formu


Eğitimi hangi tarihte yapmayı düşünüyorsunuz ?:
[recaptcha]

Yorumlar

0 Rated 0 out of 0 Ratings
5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 stars 0