Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

Bütünsel Yaşam Koçluğu

İstikamet Hızdan Önemlidir

Bizi Takip Edin :

Bütünsel Yaşam Koçluğu

Kategoriler:
Yorumlar:

Bütünsel Yaşam Koçluğu

Bütünsel olarak kişinin hayatını kapsar. Temel ilgi alanı, danışanın yaşamında denge getirmek ya da gelişim kaydetmek istediği noktalardır.

İnsanlar net hedeflere sahip olmadığında, maalesef başkalarının hedef diye önlerine koydukları ile yetinirler. Hedefle aralarında kuvvetli bir bağ tesis edemedikleri için sürdürülebilir motivasyon geliştiremezler. Bu durum onların performansı önündeki en büyük engeldir artık.

Bütünsel yaşam koçluğu ilişkisinde kendi hedeflerinizi bulmanızı sağlıyoruz. Öz bilgeliğinizi kullanarak, yeni iç görüler ortaya çıkarmanıza yardım ediyoruz.

Belki de farkında olmadan ama aslında tutsak kaldığınız konfor alanının dışına çıkmanıza, olumsuz inançlarınıza ve size sürekli “yapamazsın” diyen sabotajcı sesinize “dur” demenizi sağlıyoruz. Sayısız ihtimal ve kaynakla dolu bir boyuta geçmeniz için size ilham vermeye çalışıyoruz.

Sizin tam, bütün, ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynak ve potansiyele sahip olduğunuza inanıyoruz. Kendinize inanmanız ve ilerlemeniz yönünde size olan güvenimizi yavaşça fısıldıyoruz.

Başvuru Formu


Eğitimi hangi tarihte yapmayı düşünüyorsunuz ?:
[recaptcha]

Yorumlar

0 Rated 0 out of 0 Ratings
5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 stars 0